Які мінуси є у видаленої роботи?

Які мінуси є у видаленої роботи?

Багато хто радить перейти на видалену роботу, перераховуючи усі позитивні сторони. Але про негативних чомусь умовчують. Нижче представлені усі мінуси, з якими можуть зіткнутися люди, що збираються перейти на удаленку.

Ось підводні камені видаленої роботи:


1. Треба розуміти, що це та ж робота, що і в офісі, де від тебе потрібно повне занурення в комп'ютер. Тому, навіть якщо ти подорожуєш, півдня можна просидіти в номері, коли твої друзі веселяться на березі моря. Тут важливі такі риси вдачі, як організованість і дисципліна. Треба чітко визначити, скільки часу ви виділятимете на роботу і скільки на відпочинок.

2. Можуть виникнути складнощі в пошуку клієнтів. Цей процес досить складний і вимагає певної практики і вивчення усіх деталей. Найоптимальніший спосіб — скористатися соціальною мережею. Можна підписатися на усіх активних блогерів, які вам цікаві. Бувають такі ситуації, коли вони шукають собі помічників в проекти. Спробуйте шукати по хЕштегам в Инстаграме. Це займе певний час, але результату у будь-якому випадку можна добитися.

3. Ви отримуватимете не фіксовану заробітну плату, як це буває на постоянке, а нестабільний доход, розмір якого залежатиме від докладених вами зусиль.

4. Працюючи з однією компанією, на удаленке ви зароблятимете менше, ніж якби працювали в ній же, але на постійній основі. Логіка працедавців — заощадити на офісному співробітнику і найняти такого ж видалено.

5. Треба прийняти той факт, що ринок видаленої роботи переповнений такими, що бажають, доведеться постійно прокачувати знання, читати багато книг, статей, щоб бути затребуваним.

6. Робота з будинку вимагає великої зосередженості, оскільки там багато відволікаючих чинників. Треба з ними уміти боротися.

7. Працюючи видалено, не можна нестримно просунутися по кар'єрних сходах. У будь-якому випадку, начальство може недооцінювати такого співробітника, думаючи, що він недопрацьовує. Доведеться набагато більше вкладати зусиль, чим в офісі.

8. На удаленке, як правило, бракує живого спілкування з колегами, можна відчути себе самотнім і пригніченим.


9. Доведеться організувати собі робоче місце самостійно, купуючи офісне приладдя за свої гроші.

10. Виростуть рахунки за комунальні послуги. Також варто мати на увазі, що якщо зламається комп'ютер, лагодити доведеться самому.

11. На удаленке організація не оплачує лікарняні, декретні і відпустка.

Працювати видалено може практично будь-який фахівець, чия робота пов'язана з інтелектуальною діяльністю. Це можуть бути юристи, бухгалтери, помічники керівників і так далі.

Переходити на видалену форму роботи або ні, вирішувати, звичайно ж, вам. Просто перш ніж звільнятися з основної роботи, важливо вивчити усі нюанси, зважити "за і проти", навчитися правильно планувати час. Якщо ви готові долати усі труднощі і маєте усі потрібні якості для роботи будинку, то у вас обов'язково все вийде.


Надрукувати